ALYTUS – JURBARKAS – ŠILUTĖ – KLAIPĖDA - Jurbarko autobusų parkas

 

Stotelė

Išvyksta

 

ALYTUS

9:00

Luksnėnai

9:15

Santaka

9:23

Simnas

9:34

Krosna

9:49

Želsvelė

10:01

Liudvinavos kryžkelė

10:08

MARIJAMPOLĖ

10:24

VILKAVIŠKIS

10:54

Klausučiai

11:05

Žalioji

11:10

K.Naumiestis

11:20

Bubleliai

11:25

Keturnaujiena

11:30

Sintautai

11:37

ŠAKIAI

11:49

Valenčiūnai

12:01

JURBARKAS

12:32

Smalininkai

12:48

Viešvilė

13:06

Vilkyškiai

13:28

Lumpėnai

13:38

Mikytai

13:43

PAGĖGIAI

13:48

Stoniškiai

14:01

Usėnai

14:07

Juknaičiai

14:19

ŠILUTĖ

14:34

Saugos

14:53

Vilkyčiai

15:00

Priekulė

15:13

KLAIPĖDA

15:45

 

Stotelė

Išvyksta

 

KLAIPĖDA

18:40

Priekulė

19:13

Vilkyčiai

19:22

Saugos

19:31

ŠILUTĖ

19:56

Juknaičiai

20:08

Usėnai

20:20

Stoniškiai

20:27

PAGĖGIAI

20:38

Mikytai

20:42

Lumpėnai

20:48

Vilkyškiai

20:55

Viešvilė

21:15

Smalininkai

21:27

JURBARKAS

21:40/5:00

Valenčiūnai

5:16

ŠAKIAI

5:30

Sintautai

5:40

Keturnaujiena

5:48

Bubleliai

5:53

K.Naumiestis

5:58

Žalioji

6:08

Klausučiai

6:13

VILKAVIŠKIS

6:28

MARIJAMPOLĖ

6:58

Liudvinavos kryžkelė

7:09

Želsvelė

7:16

Krosna

7:29

Simnas

7:44

Santaka

7:54

Luksnėnai

8:02

ALYTUS

8:17