JURBARKAS – VILNIUS - Jurbarko autobusų parkas

Stotelė

Išvyksta

 V, VII

JURBARKAS

14:25

Rotuliai

14:30

Skirsnemunė

14:35

Vytėnai

14:41

Kybartai

14:47

Raudonė

14:50

Graužėnai

14:56

Veliuona

15:01

Seredžius

15:09

Vilkija

15:22

Batniava

15:31

Raudondvaris

15:45

KAUNAS

16:20

Žiežmariai

17:00

Elektrėnai

17:12

Vievis

17:21

VILNIUS

17:55

 

Stotelė

Išvyksta

 V, VII

VILNIUS

19:00

Vievis

19:34

Elektrėnai

19:43

Žiežmariai

19:56

KAUNAS

20:40

Raudondvaris

20:58

Batniava

21:12

Vilkija

21:19

Seredžius

21:32

Veliuona

21:37

Graužėnai

21:41

Raudonė

21:47

Kybartai

21:50

Vytėnai

21:55

Skirsnemunė

22:00

Rotuliai

22:05

JURBARKAS

22:10