JURBARKAS – KLAIPĖDA - Jurbarko autobusų parkas

 

Stotelė

Išvyksta

 d.d.

JURBARKAS

5:15

Smalininkai

5:30

Viešvilė

5:45

Žukai

5:56

Mociškiai

6:00

Vilkyškiai

6:04

Palumpiai

6:08

Lumpėnai

6:10

Trakininkai

6:13

Mikytai

6:16

PAGĖGIAI

6:22

Stoniškiai

6:34

Usėnai

6:40

Juknaičiai

6:53

ŠILUTĖ

7:10

Saugos

7:25

Vilkyčiai

7:33

Priekulė

7:40

KLAIPĖDA

8:10

 

Stotelė

Išvyksta

d.d. 

KLAIPĖDA

10:30

Priekulė

11:00

Vilkyčiai

11:07

Saugos

11:15

ŠILUTĖ

11:35

Juknaičiai

11:47

Usėnai

11:57

Stoniškiai

12:03

PAGĖGIAI

12:20

Mikytai

12:25

Trakininkai

12:28

Lumpėnai

12:41

Palumpiai

12:33

Vilkyškiai

12:37

Mociškiai

12:41

Žukai

12:44

Viešvilė

12:56

Smalininkai

13:11

JURBARKAS

13:25