JURBARKAS – PAGĖGIAI – ŠILUTĖ – KLAIPĖDA - Jurbarko autobusų parkas

 

Stotelė

Išvyksta

 d.d.

JURBARKAS

6:40

Kalnėnai

 6:45

Pašventys

6:51

Smalininkai

6:54

Užbaliai

7:00

Išdagai

7:04

Viešvilė

7:10

Jūrava

7:16

Žukų kryžkelė

7:21

Mociškiai

7:25

Vilkyškiai

7:30

Palumpiai

7:36

Lumpėnai

7:39

Trakininkai

7:43

Mikytai

7:46

PAGĖGIAI

7:55

Anužiai

8:02

Rūkai

8:05

Stoniškiai

8:08

Berštininkai

8:12

Usėnai

8:15

Žemaitkiemis

8:18

Kūgeliai

8:21

Juknaičiai

8:28

Gaideliai

8:33

ŠILUTĖ

8:45

Traksėdžiai

8:51

Rūdynai

8:54

Žemaitkiemis  ll

8:56

Bružai

8:59

Saugos

9:02

Čiūteliai

9:08

Vilkyčiai

9:11

Šilininkai

9:15

Priekulė

9:20

KLAIPĖDA

9:50

 

Stotelė

Išvyksta

d.d. 

KLAIPĖDA

13:35

Priekulė

14:05

Šilininkai

14:10

Vilkyčiai

14:13

Čiūteliai

14:17

Saugos

14:23

Bružai

14:26

Žemaitkiemis  ll

14:29

Rūdynai

14:31

Traksėdžiai

14:34

ŠILUTĖ

14:45

Gaideliai

14:52

Juknaičiai

14:57

Kūgeliai

15:04

Žemaitkiemis

15:07

Usėnai

15:10

Berštininkai

15:12

Stoniškiai

15:16

Rūkai

15:19

Anužiai

15:22

PAGĖGIAI

15:35

Mikytai

15:40

Trakininkai

15:43

Lumpėnai

15:46

Palumpiai

15:49

Vilkyškiai

15:55

Mociškiai

16:00

Žukų kryžkelė

16:04

Jūrava

16:09

Viešvilė

16:16

Išdagai

16:21

Užbaliai

16:25

Smalininkai

16:31

Pašventys

16:34

Kalnėnai

16:40

JURBARKAS

16:45