Seredžius - Juodaičiai-Veliuona-Seredžius - Jurbarko autobusų parkas

Seredžius - Juodaičiai-Veliuona-Seredžius

Stotelė

Išvyksta

 A.K.P.

Armeniškiai

 
Seredžius

7:00

Seredžiaus MSV

7:02

Padubysys

7:07

Vambaliai

7:10

Armeniškiai

7:12

Armenos G-ja

7:14

Pavietava

7:20

Pagausantys

7:23

Juodaičiai

7:27

Misiunai

7:32

Akmeniškiai

7:36

Liucinava

7:39

Pamituvys

7:42

Birbiliškė

7:45

Gudžiūnai

7:48

Birbiliškė

7:51

Pamituvys

7:54

Tamošiai

7:57

Bereiviškiai

8:00

Peluteliai

8:02

Pelučiai

8:05

Fermos

8:08

Gervenai

8:11

Veliuonos kalnas

8:17

Veliuona

8:20

Stotelė

Išvyksta

A.K.P.

Seredžius

15:15

Belvederis

15:17

Klangiai

15:24

Veliuona

15:30

Veliuonos kalnas

15:32

Gervenai

15:35

Fermos

15:38

Pelučiai

15:41

Peluteliai

15:44

Bereiviškiai

15:46

Tamošiai

15:50

Pamituvys

15:54

Birbiliškė

15:57

Gudžiūnai

16:01

Birbiliškė

16:05

Pamituvys  

16:09

Liucinava

16:12

Akmeniškiai

16:16

Misiunai

16:21

Juodaičiai

16:25

Pagausantys

16:30

Pavietava

16:35

Armenos G-ja

16:42

Armeniškiai

16:44

Vambaliai

16:48

Padubysys

16:53

Seredžiaus MSV

16:58

Seredžius

17:00

Armeniškiai

17:15