Seredžius - Juodaičiai-Veliuona-Seredžius - Jurbarko autobusų parkas

Seredžius - Juodaičiai-Veliuona-Seredžius

Stotelė

Išvyksta

 D.D.

Armeniškiai

 
Seredžius

7:00

Seredžiaus MSV

7:02

Padubysys

7:06

Vambaliai

7:09

Armeniškiai

7:11

Armenos G-ja

7:13

Pavietava

7:18

Pagausantys

7:23

Juodaičiai

7:26

Misiunai

7:30

Akmeniškiai

7:33

Liucinava

7:36

Pamituvys

7:38

Birbiliškė

7:41

Gudžiūnai

7:43

Birbiliškė

7:52

Pamituvys

7:55

Tamošiai

7:58

Bereiviškiai

8:01

Peluteliai

8:03

Pelučiai

8:05

Fermos

8:07

Gervenai

8:10

Veliuonos kalnas

8:17

Veliuona

8:20

Stotelė

Išvyksta

D.D.

Seredžius

15:45

Belvederis

15:47

Klangiai

15:51

Veliuona

15:59

Veliuonos kalnas

16:00

Gervenai

16:04

Fermos

16:07

Pelučiai

16:09

Peluteliai

16:11

Bereiviškiai

16:13

Tamošiai

16:16

Pamituvys

16:18

Birbiliškė

16:21

Gudžiūnai

16:34

Birbiliškė

16:37

Pamituvys  

16:38

Liucinava

16:40

Akmeniškiai

16:43

Misiunai

16:46

Juodaičiai

16:49

Pagausantys

16:54

Pavietava

16:58

Armenos G-ja

17:02

Armeniškiai

17:04

Vambaliai

17:07

Padubysys

17:10

Seredžiaus MSV

17:13

Seredžius

17:15

Armeniškiai

17:25