Seredžius - Vosbutai- Veliuona - Seredžius - Jurbarko autobusų parkas

Seredžius - Vosbutai- Veliuona - Seredžius

Stotelė

Išvyksta

D.D.

Seredžius

13:15

Seredžiaus MSV

13:18

Padubysys

13:22

Naciūnai

13:27

Burbiškiai

13:29

Vosbutai

13:33

Burbiskiai

13:36

Naciūnai

13:38

Padubysys

13:41

Vambaliai

13:45

Armeniškiai

13:47

Armenos girninkija

13:52

Pavietava

13:55

Pagausantys

13:58

Juodaičiai

14:03

Mišiūnai

14:07

Akmeniškiai

14:10

Liucinava

14:13

Pamituvys

14:15

Tamošiai

14:17

Birbiliškė

14:20

Peluteliai

14:22

Pelučiai

14:24

Fermos

14:26

Gervenai

14:28

Veliuonos kalnas

14:31

Veliuona

14:32

Klangiai

14:37

Kalviai

14:39

Rustekonys

14:40

Belvederis

14:41

Seredžius

14:43