Seredžius - Vosbutai- Veliuona - Seredžius - Jurbarko autobusų parkas

Seredžius - Vosbutai- Veliuona - Seredžius

Stotelė

Išvyksta

D.D.

Seredžius

13:10

Seredžiaus MSV

13:13

Padubysys

13:17

Naciūnai

13:20

Burbiškiai

13:22

Vosbutai

13:27

Burbiskiai

13:32

Naciūnai

13:35

Padubysys

13:38

Vambaliai

13:40

Armeniškiai

13:42

Armenos girninkija

13:44

Pavietava

13:50

Pagausantys

13:53

Juodaičiai

13:58

Mišiūnai

14:02

Akmeniškiai

14:06

Liucinava

14:09

Pamituvys

14:11

Tamošiai

14:14

Birbiliškė

14:17

Peluteliai

14:19

Pelučiai

14:22

Fermos

14:24

Gervenai

14:27

Veliuonos kalnas

14:31

Veliuona

14:32

Klangiai

14:37

Kalviai

14:39

Rustekonys

14:40

Belvederis

14:41

Seredžius

14:43