Seredžius - Klausučiai - Jurbarkas - Seredžius - Jurbarko autobusų parkas

Seredžius - Klausučiai - Jurbarkas - Seredžius

Stotelė Išvyksta Išvyksta
D.D.            Nevažiuoja
Seredžius 6:50 14:30
Klausučiai 6:56 14:36
Belvederis 7:00 14:40
Rustekoniai 7:02 14:42
Kalviai 7:04 14:44
Klangiai 7:05 14:45
Veliuona 7:09 14:49
Graužėnai 7:13 14:53
Plokščiai 7:15 14:55
Raudonė 7:19 14:59
Kybartai 7:22 15:02
Vensloviškiai 7:25 15:05
Vensloviškiai 7:27 15:07
Vytėnai 7:29 15:09
Šilinė 7:32 15:12
Skirsnemunė 7:36 15:16
Molynė 7:38 15:18
Molynės kalnas 7:40 15:20
Rotuliai 7:42 15:22
Jurbarkas 7:47 15:27
Stotelė Išvyksta Išvyksta
Nevažiuoja
Jurbarkas 10:30 15:30
Rotuliai 10:36 15:36
Molynės kalnas 10:40 15:40
Molynė 10:42 15:42
Skirsnemunė 10:44 15:44
Šilinė 10:46 15:46
Vytėnai 10:49 15:49
Vensloviškiai 10:54 15:54
Vensloviškiai 10:57 15:57
Kybartai 11:00 16:00
Raudonė 11:03 16:03
Plokščiai 11:06 16:06
Graužėnai 11:08 16:08
Veliuona 11:10 16:10
Klangiai 11:12 16:12
Kalviai 11:16 16:16
Rustekoniai 11:18 16:18
Belvederis 11:20 16:20
Klausučiai 11:22 16:22
Seredžius 11:27 16:27

 
Atnaujinta: 2016 m. liepos 1 d.