Seredžius - Klausučiai - Jurbarkas - Seredžius - Jurbarko autobusų parkas

Seredžius - Klausučiai - Jurbarkas - Seredžius

Stotelė Išvyksta Išvyksta
DARBO DIENOMIS
Seredžius 6:50 14:10
Klausučiai 6:56 14:15
Belvederis 7:00 14:22
Rustekoniai 7:02 14:23
Kalviai 7:04 14:24
Klangiai 7:05 14:26
Veliuonos gimnazija   14:33
Veliuona 7:09 14;35
Graužėnai 7:13 14:39
Plokščiai 7:15 14:44
Raudonė 7:19 14:47
Raudonėnai 7:22 15:50
Vensloviškiai 7:25 14:53
Vensloviškiai 7:27 14:55
Vytėnai 7:29 14:57
Šilinė 7:32 15:00
Skirsnemunė 7:36 15:04
Molynė 7:38 15:06
Molynės kalnas 7:40 15:08
Rotuliai 7:42 15:10
Jurbarkas 7:47 15:15
Stotelė Išvyksta Išvyksta
DARBO DIENOMIS
Jurbarkas 10:30 15:30
Rotuliai 10:36 15:36
Molynės kalnas 10:40 15:40
Molynė 10:42 15:42
Skirsnemunė 10:44 15:44
Šilinė 10:46 15:46
Vytėnai 10:49 15:49
Vensloviškiai 10:54 15:54
Vensloviškiai 10:57 15:57
Kybartai 11:00 16:00
Raudonė 11:03 16:03
Plokščiai 11:06 16:06
Graužėnai 11:08 16:08
Veliuona 11:10 16:10
Klangiai 11:12 16:12
Kalviai 11:16 16:16
Rustekoniai 11:18 16:18
Belvederis 11:20 16:20
Klausučiai 11:22 16:22
Seredžius 11:27 16:27

 
Atnaujinta: 2016 m. liepos 1 d.