Veliuona - Stakiai - Jurbarko autobusų parkas

Veliuona - Stakiai

Stotelė

Išvyksta

 IV

 IV

Seredžius

14:00

Belvederis  

14:02

Rustekonys

 

14:05

Kalveliai

 

14:08

Klangiai  

14:10

Veliuona

8:40

14:15

Graužėnai

8:46 

14:20

Adomaitiškės

8:51

14:25

Dubinskai

8:54

14:28

Klapatinė

8:57

14:32

Vaičiuškai

9:00

14:35

Ambručiai

9:03

14:40

Stakiai

9:08

14:45

Stotelė

Išvyksta

 IV

 IV

Stakiai

9:10

14:50

Ambručiai

9:15

 14:55

Vaičiuškai

9:18

15:00

Klapatinė

9:21

15:03

Dubinskai

9:24

 15:07

Adomaitiškės

9:26

15:11

Graužėnai

9:31

15:15

Veliuona

9:37

15:20

Klangiai

9:43

Kalveliai

9:45

Rustekonys

9:47

Belvederis

9:50

Seredžius

9:52