Jurbarkas - Eržvilkas - Lybiškiai - Jurbarko autobusų parkas

Jurbarkas - Eržvilkas - Lybiškiai

Stotelė

Išvyksta

   D.D.     

    D.D.   

Jurbarkas

5:45

15:10 

Vajotai

5:55

15:24

Vertimai

15:34

Žindaičiai

6:01

15:40

Eržvilkas

6:13

15:55

Kartupiai  

16:06

Varlaukis

6:21

16:14

Lybiškiai

6:25

16:18

Stotelė

Išvyksta

    D.D.   

   D.D.    

Lybiškiai

6:27

16:20

Varlaukis

6:31

16:25

Kartupiai

6:39

Eržvilkas

6:50

16:37

Žindaičiai

7:07

16:50

Vertimai

7:15

 

Vajotai

7:29

16:56

Jurbarkas

7:43

17:10

   2017 06 05–2017 08 31  maršrutas važuoja Pr.T.P.