Jurbarkas - Vadžgirys - Jurbarkas - Jurbarko autobusų parkas

Jurbarkas - Vadžgirys - Jurbarkas

Stotelė

Išvyksta

 D.D.(M.M.)

Jurbarkas

15:25

Rotuliai

15:31

Molynė

15:35

Skirsnemunė

15:37

Šilinė

15:41

Švendriškiai

15:43

Jakaičiai

15:47

Naukaimis

15:50

Liudvinava

15:53

Pauliai

15:56

Šimkaičiai

16:03

Vadžgirkelis

16:08

Paišlinys

16:14

Vadžgirys

16:17

Stotelė

Išvyksta

D.D.(M.M.)

Vadžgirys

16:17

Paskynai

16:21

Girininkija

16:24

Lapgiriai

16:26

Butkaičiai

16:30

Pavidaujys

16:35

Meškininkai

16:39

Girdžiai

16:42

Antvardė

16:44

Dainiai

16:46

Giedriai

16:49

Jurbarkas

16:55

                                                                                                                          

Meškininkai