Armeniškiai, Klausučiai-Seredžius - Jurbarko autobusų parkas

Armeniškiai, Klausučiai-Seredžius

Stotelė

Išvyksta

Sekmadieniais

Armeniškiai

7:45

Seredžius

8:00

Seredžiaus MSV

8:02

Padubysys

8:08

Naciunai

8:12

Burbiškiai

8:15

Armenos linija

8:18

Vosbutai

8:24

Žardiškiai

8:28

Paarmenys

8:32

Armena

8:35

Armeniškiai

8:40

Vambaliai

8:44

Fermos

8:48

Stasiūnai

8:50

Klausučiai

8:52

Sodai

8:54

Belvederis

8:58

Seredžius

9:00

Stotelė

Išvyksta

Sekmadieniais

Seredžius

12:00

Belvederis

12:02

Sodai

12:07

Klausučiai

12:09

Stasiūnai

12:11

Fermos

12:14

Vambaliai

12:17

Armeniškiai

12:20

Armena

12:22

Paarmenys

12:26

Žardiškiai

12:30

Vosbutai

12:34

Armenos linija

12:40

Burbiškiai

12:44

Naciunai

12:48

Padubysys

12:52

Seredžiaus MSV

12:58

Seredžius

13:00