Jurbarkas - Šimkaičiai - Jurbarko autobusų parkas

Jurbarkas - Šimkaičiai

Stotelė

Išvyksta

D.D.(M.M.)

Jurbarkas

6:25

Rotuliai

6:30

Molynės kalnas

6:32

Molynė

6:34

Skirsnemunė

6:36

Šilinė

6:40

Švendriškiai

6:42

Jakaičiai

6:47

Naukaimis

6:50

Liudvinava

6:52

Pauliai

6:54

Šimkaičiai

7:01

Stotelė

Išvyksta

D.D.(M.M.)

Šimkaičiai

7:02

Pauliai

7:10

Liudvinava

7:12

Naukaimis

7:15

Jakaičiai

7:18

Švendriškiai

7:23

Šilinė

7:25

Skirsnemunė

7:30

Molynė

7:33

Molynės kalnas

7:36

Rotuliai

7:39

Jurbarkas

7:45