Jurbarkas - Pėdamė - Jurbarko autobusų parkas

Jurbarkas - Pėdamė

 

Stotelė

Išvyksta

VI

nuo 05.01
 iki 10.01 

VI

nuo 05.01
 iki 10.01

III

nuo 06.01
 iki 09.01

III

nuo 06.01
 iki 09.01

Vytauto parkas

9:00

17:30

Centras

9:02

17:32

Autobusų stotis

9:04

17:34

Veterinarija

9:08

17:38

Kalnėnai

9:12

17:42

Smukučiai

9:19

17:49

Vanagynė

9:24

17:54

Miškininkai

9:28

17:58

Pėdamė

9:32

18:03

 

Stotelė

Išvyksta

VI

nuo 05.01
 iki 10.01

VI

nuo 05.01
 iki 10.01

III

nuo 06.01
 iki 09.01

III

nuo 06.01
 iki 09.01

Pėdamė

9:40

18:10

Miškininkai

9:44

18:14

Vanagynė

9:48

18:18

Smukučiai

9:53

18:23

Kalnėnai

10:00

18:30

Veterinarija

10:02

18:33

Autobusų stotis

10:05

18:36

Centras

10:08

18:38

Vytauto parkas

10:10

18:40