Jurbarkas – „Serbenta“ - Jurbarko autobusų parkas

Jurbarkas – „Serbenta“

 

Stotelė

Išvyksta

VI

nuo 05.01
 iki 10.01

VI

nuo 05.01
 iki 10.01

III

nuo 06.01
 iki 09.01

III

nuo 06.01
 iki 09.01

Vytauto parkas

8:00

18:50

Centras

8:02

18:52

Autobusų stotis

8:04

18:54

Veterinarija

8:08

18:58

Kalnėnai

8:12

19:02

Jurbarkų g - ja

8:14

19:04

Nemunas

8:17

19:07

Greičiai

8:20

19:10

Vieversys

8:23

19:13

Serbenta

8:25

19:15

 

Stotelė

Išvyksta

VI

nuo 05.01
 iki 10.01

VI

nuo 05.01
 iki 10.01

III

nuo 06.01
 iki 09.01

III

nuo 06.01
 iki 09.01

Serbenta

8:30

19:20

Vieversys

8:32

19:22

Greičiai

8:35

19:25

Nemunas

8:38

19:28

Jurbarkų g - ja

8:41

19:31

Kalnėnai

8:43

19:33

Veterinarija

8:47

19:37

Autobusų stotis

8:51

19:41

Centras

8:53

19:43

Vytauto parkas

8:55

19:45

Autobusų parkas

19:50