Armeniškiai, Klausučiai-Seredžius -d.d. - Jurbarko autobusų parkas

Armeniškiai, Klausučiai-Seredžius -d.d.

Stotelė

Išvyksta

 D.D.

Armeniškiai

 

Klausučiai

 

Sodai

 

Belvederis

 

Seredžius

6:20

Seredžiaus MSV

6:22

Padubysys

6:28

Naciunai

6:32

Burbiškiai

6:35

Armenos linija

6:38

Vosbutai

6:44

Žardiškiai

6:48

Paarmenys

6:52

Armena

6:55

Armeniškiai

6:57

Vambaliai

7:00

Fermos

7:04

Stasiūnai

7:06

Klausučiai

7:08

Sodai

7:10

Belvederis

7:15

Seredžius

7:18

Stotelė

Išvyksta

 D.D.

Seredžius

15:45

Belvederis

15:47

Sodai

15:51

Klausučiai

15:53

Stasiūnai

15:55

Fermos

15:57

Vambaliai

16:01

Armeniškiai

16:04

Armena

16:06

Paarmenys

16:08

Žardiškiai

16:12

Vosbutai

16:15

Armenos linija

16:20

Burbiškiai

16:23

Naciunai

16:26

Padubysys

 

16:30

Seredžiaus MSV

16:35

Seredžius

16:37

Armeniškiai

16:50