Seredžius - Ariogala - Jurbarko autobusų parkas

Seredžius - Ariogala

 

Stotelė

Išvyksta

I, III, V

Seredžius

8:30

Seredžiaus MSV

8:32

Padubysys

8:38

Naciunai

8:42

Burbiškiai

8:46

Armena

8:50

Vosbutai

8:56

Vosbutų mokykla

 8:58

Balandžiai

 9:01

Butkiškė

9:06

Geluva

9:15

Ariogala

9:20 

 

 

Stotelė

Išvyksta

I, III, V

Ariogala

11:00

Geluva

11:05

Butkiškė

11:14

Balandžiai

11:16

Vosbutų mokykla

11:19

Vosbutai

11:24

Armena

11:30

Burbiškiai

11:34

Naciunai

11:38

Padubysys

11:42

Seredžiaus MSV

11:48

Seredžius

11:50