Jurbarkas-Klausučiai-Seredžius-Jurbarkas - Jurbarko autobusų parkas

Jurbarkas-Klausučiai-Seredžius-Jurbarkas

 Stotelė

Išvyksta

Nevažiuoja        D.D.

Jurbarkas 7:25 14:00
Rotuliai 7:30 14:05
Molynės kalnas 7:37 14:07
Molynė 7:39 14:09
Skirsnemunė 7:41 14:11
Šilinė 7:45 14:15
Vytėnai 7:47 14:17
Vensloviškiai 7:49 14:19
Vensloviškiai 7:51 14:21
Raudonėnai 7:54 14:24
Raudonė 7:57 14:27
Plokščiai 8:01 14:31
Graužėnai 8:04 14:34
Veliuona 8:07 14:37
Klangiai 8:17 14:40
Kalviai 8:19 14:42
Rustekonys 8:21 14:43
Belvederis 8:22 14:46
Klausučiai 8:26 14:50
Seredžius 8:33 14:57

 Stotelė

Išvyksta

Nevažiuoja

Seredžius 8:35 15:00
Klausučiai 8:41 15:06
Belvederis 8:45 15:10
Rustekonys 8:47 15:12
Kalviai 8:49 15:14
Klangiai 8:51 15:16
Veliuona 8:54 15:19
Graužėnai 8:59 15:24
Plokščiai 9:02 15:27
Raudonė 9:05 15:30
Raudonėnai 9:08 15:33
Vensloviškiai 9:11 15:36
Vensloviškiai 9:13 15:38
Vytėnai 9:15 15:40
Šilinė 9:17 15:42
Skirsnemunė 9:21 15:46
Molynė 9:23 15:48
Molynės kalnas 9:25 15:50
Rotuliai 9:27 15:52
Jurbarkas 9:32 15:57

 
Atnaujinta: 2016-07-04