Jurbarkas-Klausučiai-Seredžius-Jurbarkas - Jurbarko autobusų parkas

Jurbarkas-Klausučiai-Seredžius-Jurbarkas

 Stotelė

Išvyksta

D.D.        D.D.

Jurbarkas 7:25 14:00
Rotuliai 7:30 14:05
Molynės kalnas 7:32 14:07
Molynė 7:35 14:09
Skirsnemunė 7:40 14:11
Šilinė 7:45 14:15
Vytėnai 7:47 14:17
Vensloviškiai 7:49 14:19
Vensloviškiai 7:51 14:21
Raudonėnai 7:44 14:24
Raudonė 7:57 14:27
Plokščiai 8:01 14:31
Graužėnai 8:04 14:34
Veliuona 8:07 14:37
Veliuonos gimnazija 8:10  
Klangiai 8:16 14:40
Kalviai 8:18 14:42
Rustekonys 8:19 14:43
Belvederis 8:20 14:46
Klausučiai 8:23 14:50
Seredžius 8:29 14:57

 Stotelė

Išvyksta

D.D.     D.D.

Seredžius 8:30 15:35
Klausučiai 8:36 15:41
Belvederis 8:40 15:45
Rustekonys 8:42 15:47
Kalviai 8:44 15:49
Klangiai 8:46 15:51
Veliuona 8:49 16:00
Veliuonos gimnazija   15:57
Graužėnai 8:54 16:05
Plokščiai 8:57 16:08
Raudonė 9:00 16:12
Raudonėnai 9:03 16:16
Vensloviškiai 9:05 16:18
Vensloviškiai 9:06 16:20
Vytėnai 9:08 16:22
Šilinė 9:10 16:25
Skirsnemunė 9:14 16:29
Molynė 9:16 16:31
Molynės kalnas 9:18 16:33
Rotuliai 9:20 16:35
Jurbarkas 9:25 16:40

 
Atnaujinta: 2016-07-04