Seredžius - Vosbutai - Jurbarko autobusų parkas

Seredžius - Vosbutai

Stotelė

Išvyksta

D.D.(M.M.)

D.D.(M.M.)

Seredžius

7:25

15:00

Seredžiaus MSV

7:27

15:02

Padubysys

7:31

15:06

Padubysio gyvenvietė

7:32

15:07

Naciunai

7:36

15:11

Burbiškiai

7:39

15:14

Vosbutai

7:46

15:20

Žardiškiai 7:53 15:24

Armeniškiai

15:30

Padubysys

15:40

Seredžius

15:45

Stotelė

Išvyksta

D.D.(M.M.)

 Žardiškiai

7:54

 Vosbutai 8:02

 Burbiškiai

8:10

 Naciunai

8:13

 Padubysio gyvenvietė

8:15

 Padubysys

8:17

 Seredžiaus MSV

8:22

 Seredžius

8:25